Подолання корупції – це спільна мета

Подолання корупції – це спільна мета

Подолання корупції – це спільна мета

Корупція – це руйнівна сила. Й насамперед вона руйнує державу та суспільство. Тому важливо розуміти, що задля досягнення мети про сильну та заможну країну, в якій слова Закон та Справедливість мають найвищу цінність, ми маємо поступитися сумнівним сьогоденням. Але для цього ми маємо об’єднати зусилля на шляху до цієї спільної мети. Крок назустріч з кожного боку – це вже два кроки до вільної від корупції держави. Ми йдемо до вас та сподіваємося на ваші кроки назустріч.
І вже сьогодні ми відчуваємо вашу підтримку, завдяки якій у поточному році ми викрили понад 20 службових проступків, скоєний працівниками органів Міндоходів області, 1 адміністративне корупційне правопорушення та 4 кримінальних правопорушення. Рішення за цими правопорушеннями ще не прийняті. Триває провадження.
Також ми вважаємо, що одним з важливих важелів впливу на корупційні чинники в системі органів Міндоходів є всебічна підтримка процесів протидії проявам корупції з боку суспільства. Існуючий в системі єдиний телефонний номер (044) 284-00-07 ("Пульс”) дає можливість кожному громадянину повідомити інформацію про неправомірні дії працівників органів Міндоходів, а також отримати консультації з питань, що стосується сфери діяльності Міндохоів.                         

                                                                                          Управління внутрішньої безпеки
                                                                                                    ГУ Міндоходів у Луганській області

 

Предыдущая новость из категории Предпринимательство:
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Быстро зарегистрироваться и залогиниться можно через социальные сети:

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер:

влажн.:

давл.:

ветер: